העתקת מנויים למוקד T&M (חיבור האזעקות לשירותי מוקד)

לאור פניות שאנו מקבלים, חשוב לנו להסביר ולחדד מספר דגשים בנושא הביטחון במושב.
אנו עובדים כעת עם חברת 'ברק' לטובת אבטחת המושב.
הרחבנו החל מהחודש את סיור הלילה גם לסיור יום מהבוקר ועד הצהריים.
אנו זוכים לשירותי סיור מסייר בן המושב, שימי לופו, וסייר מחליף שעומד בדרישות שהצבנו.
נציין שיש במושב מספר מתמיד"י מג"ב, מתנדבים, שתורמים רבות לשמירה על המושב בשגרה ובימים אלה במיוחד. נוסף להם, נפתלי דלה המש"ק האשכולי ומפקד בסיס מג"ב במועצה מעורבים ונוכחים במערך זה באופן משמעותי. עוד נעדכן כי לאחרונה, רכשנו ציוד אבטחה מתקדם המאפשר לצוותים לבצע פעילותם בצורה ממוקדת וטובה יותר.
על אף צעדים אלה אנו נוכחים בכך שקשה לעצור את גל הפריצות. נוכחות רבה יותר, בעיקר בשעות הבוקר המוקדמות יכולה להביא לירידה דרמטית בהיקף הפריצות. אומנם יש במושב מתנדבי מג"ב פעילים ונמרצים אך עדיין מספרם מועט יחסית לגודל האוכלוסייה ולבעיות הביטחון. לפיכך, התגייסות של תושבים נוספים למערך האבטחה תהיה מהלך מבורך אך חשוב שיבוצע באופן אחראי, מסודר ובתיאום עם ועדת ביטחון ומערכי האבטחה הנוספים.

כל המעוניין בפרטים נוספים מוזמן לפנות לליאור לנגר 052-2835710 או ליורם בלומנטל  052-2657516 .
התגייסותכם חשובה!
בברכת שבת שלום וימים שקטים,
ועד מקומי נווה ירק

 

תושבים יקרים,

הימים האחרונים הפרו לצערינו את שלוות יומינו ושיבשו את רצף הפעילויות השגרתיות ברחבי הארץ.
כוועד מקומי, אנו מחוייבים ובמיוחד כעת, לדאוג לשלוותם של תושבי המושב, מטף ועד זקן ולאפשר המשך שיגרת הפעילות החברתית, חוגים, משחקים וטיולי אחה"צ ברחבי המושב.

הועד המקומי קיבל החלטה, להרחיב לאלתר את שעות הסיורים והנוכחות של חברת ברק ובעיקר באזורים בהם מתקיימים החוגים והפעילויות השונות, עד שנחזור לימים שלווים ותוסר המתיחות והכוננות.

צו השעה מחייב אותנו לגלות עירנות והבנה מלאים. לכן, החל מהיום, יצא סיור ממונע בכל יום בשעה 12:00 בצהריים עד 20:00 ולאחריו, המשך סיור לילי כבכל יום, עד 06:00 בבוקר. בימים בהם מתקיימים חוגים, תוגבר נוכחות הסייר באזור המועדונים והמגרש ויערכו סריקות על פי הצורך. במקביל, הוקדמה שעת נעילת השערים המקיפים את המושב ומעתה הסייר נועל בשעה 21:00 במקום ב 22:00.

נבקש מכולם לגלות סבלנות והבנה ולאפשר המשך שגרה נעימה. כמובן, שכולנו מחוייבים ואחראיים לגלות עירנות ואכפתיות, לפקוח עיניים ולדווח מיד על כל דבר או אדם החשודים בעינכם.

גם סיורי מג"ב הוגברו ובכל יום מסיירים מספר צוותים ביישובי המועצה.

בתקווה ובמהרה לימים שקטים, לאחווה ושכנות טובה עם הסובבים אותנו.

ועדת ביטחון/ ועד מקומי

תושבים יקרים,
לפני כחודש חברת האבטחה T&M החלה במתן שירותי מוקד וסיור במושב.לאור השינוי שבוצע, הצענו לנתק את ההתקשרות עם חברת ברק, מאחר שזו לא מעניקה שירותי סיור ומענה לקריאות במקרה והאזעקה נדרכת בביתכם.

משפחות רבות העתיקו את התקשרותם לחברת T&M, המעניקה למושב שרותי מוקד / מוקד רואה וסיור.

כל אלה לא היו יוצאים אל פועל באופן מדויק ומהיר אלמלא שימי הסייר שלנו, המקשר בין הטכנאים וכל משפחה, דואג לכל אחד ואחד באופן אישי ומקפיד על ביצוע מהלך ההתקנה עד תקין. 

אנו מציעים לכל מי שטרם התחבר / מעוניין להתחבר למוקד להתקשר עם שימי ובעזרתו המהלך יזורז. החיבור למוקד חשוב מאוד ומשמעותי בימים אלה לאור ריבוי הפריצות באזורנו. 

חשוב לתגבר את אמצעי המיגון בביתכם בכל דרך, לדרוך את האזעקות ולא להסס לצלצל לשימי בכל עת בהם אתם חשים מצוקה או חשד לתנועה זרה בחצר ביתכם. 

מספר הטלפון של שימי מטעמה של חברת האבטחה T&M הוא 054-204-2138

מאחלים לכולנו ימים שקטים 

ועד מקומי , ליאור לנגר ויורם בלומנטל – ועדת ביטחון